Wybór mebli oraz przeróżne inne rozwiązania pomocne w meblowaniu garderoby

Wybór mebli oraz przeróżne inne rozwiązania pomocne w meblowaniu garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Wbrew pozorom, garderoba wcale nie musi być wielka, by móc swobodnie magazynować tam stroje i zachować właściwy ład. Jednakowo dobrze możemy na nią poświęcić wnękę w ścianie w innym pomieszczeniu. W takim wypadku świetnie nadadzą się drzwi przesuwne, żeby oddzielić garderobę od pokoju.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Wnętrze garderoby zależy głównie od tego, co mamy zamiar tam przechowywać. W zależności od rodzaju ubrań, które mamy, musimy podjąć decyzję, czy w swoich meblach musi być wiele drążków z wieszakami, szuflad bądź może regałów. Dobrze jest także zastanowić się czy potrzebujemy dodatkowego miejsca na jakieś sprzęty, jak np. żelazko lub deska do prasowania.

W sytuacji, gdy garderoba będzie zajmować niedużo przestrzeni, świetnym wyborem będzie nabycie szafy na wymiar. W ten sposób najprościej jest zwiększyć miejsce zarówno na swoje rzeczy, jak i przeróżne dodatki. Bardzo dobrą decyzją okażą się meble na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która słynie z pakownych szaf ubraniowych. Ładowna szafa narożna też jest doskonałym wyborem i zwiększy miejsce na nasze ubrania.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Bardzo dobrym pomysłem na powiększenie przestrzeni użytkowej garderoby jest zamontowanie w niej drzwi przesuwnych, nawet gdy jest to oddzielny pokój. Takie drzwi umożliwią zaoszczędzenie nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest potrzebna do otworzenia tradycyjnych drzwi. W tym wypadku możemy wybrać dostępne na rynku gotowe rozwiązania bądź drzwi przesuwne na wymiar, które można odnaleźć w ofercie firmy Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Dekorując garderobę musimy pamiętać, że dobór właściwych mebli nie wystarczy. Musimy zadbać również o oświetlenie. Niezwykle ważne jest, aby światło docierało do wszelkich zakątków pokoju. W przypadku niemałych pomieszczeń musimy skupić się także na oświetleniu punktowym, ponieważ oświetlenie ogólne może nie być właściwe do zapewnienia odpowiedniej ilości światła. Najkorzystniejszym wyborem są LED-y, szczególnie, że maja one najróżniejsze formy oraz bez problemu można je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie powinno brakować też odpowiedniego lustra. Duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pokój, ale także umożliwi nieograniczone oglądanie się podczas wybierania ubrań. W przypadku niedużego pokoju warto zastąpić lustro stojące wiszącym. Bardzo dobrą alternatywą dla niedużych pomieszczeń jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy Giżycko to ciekawe i dobre miejsce na czarter jachtów podczas urlopu czy wakacji?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailgrzesiek63(malpa)wp.pl
Tel(053) 361 83 90
MiastoKowary

Komentarze:

Najnowsze wpisy

Archiwa