Squash Warszawa

Squash Warszawa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Squash nie ma zbyt dobrej opinii wśród Polaków. Wysokie koszty wynajmowania sali do gry sprawiły, że stał się on synonimem snobistycznej rozrywki dla nowobogackich. Jak się ma ten stereotyp do rzeczywistości?

Otóż nijak. Squash jest naprawdę przystępną i dającą dużo zabawy dyscypliną sportu. Początkowo duże koszty były związane z małą liczbą miejsc do gry oraz niską popularnością sportu. Wraz ze zwiększającą się liczbą lokali, gdzie można pograć w squasha rośnie też konkurencja. Znacznie obniża to cenę wynajmu kortu i pozwala każdemu spróbować swoich sił. Squash Warszawa nie wymaga też specjalistycznych akcesoriów do gry. Wystarcza zwykła piłeczka palantowa i dwie rakiety tenisowe. Jeśli ktoś nie posiada ich w domu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu.

Squash zupełnie niezasłużenie pozyskał sobie złą renomę wśród Polaków. W rzeczywistości jest to zabawna gra, która pozwala spędzić miło czas i zadbać o zdrowie. Warto odrzucić stereotypy i przekonać się jak w rzeczywistości wygląda gra w squasha.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy Giżycko to ciekawe i dobre miejsce na czarter jachtów podczas urlopu czy wakacji?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailgrzesiek63(malpa)wp.pl
Tel(053) 361 83 90
MiastoKowary

Komentarze:

Najnowsze wpisy

Archiwa