Ski Doo X-Team Racing

Ski Doo X-Team Racing
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ski Doo X-Team Racing

Dni są coraz chłodniejsze, liście na drzewach coraz bardziej kolorowe, a nasze kostki coraz rzadziej skłonne do ruchu. Wszystko to mówi nam o jednym – idzie zima, idzie Adaś M., idą sanki i narty… Nadchodzą też wreszcie pierwsze gry o tematyce związanej z tą przepiękną porą roku.

O ile jednak na wspomniane zabawy z sankami bądź szusowanie na nartach może pozwolić sobie stosunkowo duży odsetek społeczeństwa (choć w przypadku tych drugich…ech, sami wiecie, jak jest), o tyle już amatorów jazdy skuterami śnieżnymi przyszłoby nam szukać ze świecą w ręku. Abyśmy jednak choć częściowo mogli wczuć się w rolę dosiadających takiego potworka, firma Daydream Software postanowiła stworzyć grę traktującą o tej dyscyplinie.
Co prawda nie jest to pierwsza tego typu produkcja (że przypomnę tu tylko Snowmobile Championship 2000), acz faktem jest, iż żadna z jej prekursorek nie zdołała zapisać się na dłużej w pamięci graczy. Czy stan ten odmieni Ski Doo X-Team Racing? – nie wiadomo.
Stan owej nieświadomości dodatkowo wzmaga parę sprzeczności, jakie już teraz biją w oczy. Od strony graficznej wszystko wygląda bowiem całkiem obiecująco: spora szczegółowość obiektów, ładne otoczenie… Gorzej jest z kolei z liczbą modeli pojazdów. Sami przyznacie, iż 3 wehikuły tu występujące to jak na dzisiejsze standardy liczba zastraszająco niska. W tym jednak momencie słonko ponownie wyziera zza chmur, gdyż pojazdy te można będzie rozbudowywać w dowolnym, obranym przez nas kierunku.
Do przeforsowania oddanych zostanie nam 15 tras. Fakt, iż również ta liczba nie okazuje się niczym szczególnym, słodzi nam jednak informacja, jakoby tereny miały dawać niemal nieograniczone pole działania (podobne rozwiązanie, jak w pamiętnym „Insane”). Poszczególne trasy podzielone zostaną na 4 tematyczne grupy: Cross Circuits, Enduro Trials, Stunt Parks oraz Indoor stadiums. Nazwy brzmią całkiem obiecująco, dając nadzieję, iż całość nie ograniczy się li tylko do ścigania.
Wreszcie na koniec zostawiłem element, który może ostatecznie przechylić szalę na stronę świadczącą o tym, iż gra nie zostanie zapomniana w tydzień po swej premierze. Elementem tym jest rozgrywka sieciowa, oferująca zarówno grę po LAN’ie, jak i konfrontację z przeciwnikami z całego świata. W jednej rozgrywce ścigać może się do 8 pojazdów, więc zabawa powinna być przednia.
Miejmy nadzieję, iż ludzie z Daydream nie zaprzepaszczą swojej szansy, zapełniając udanym tytułem jedną z ostatnich nisz rynku gier komputerowych, czego zarówno im, jak i sobie życzymy.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy Giżycko to ciekawe i dobre miejsce na czarter jachtów podczas urlopu czy wakacji?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailgrzesiek63(malpa)wp.pl
Tel(053) 361 83 90
MiastoKowary

Komentarze:

Najnowsze wpisy

Archiwa