Pokoje zagadek

Pokoje zagadek
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

Wraz z grupą przyjaciół zostajesz zamknięty w pomieszczeniu, które widzisz po raz pierwszy. Otaczają cię rozmaite, dziwne, na pierwszy rzut oka niezwiązane ze sobą przedmioty. Masz godzinę, żeby się stąd wydostać. Brzmi jak relacja z koszmaru sennego? Okazuje się jednak, że tego typu miejsca to nie plany filmu grozy, ale pokoje zagadek.

Gra towarzyska „Escape The Room” przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych i bije rekordy popularności. W polskich miastach regularnie powstają nowe pokoje zagadek. Zabawa nawiązuje do mechaniki gier komputerowych – aby przejść dalej, należy rozwiązać serię intelektualnych zadań, łamigłówek. Szukamy wskazówek, dokładnie eksplorujemy przestrzeń w poszukiwaniu przedmiotów, które umożliwią nam ucieczkę z pokoju. Emocje są ogromne, a presja czasu nie wspomaga trzeźwego myślenia.

Wszystko to pod czujnym okiem kamer. Pokoje zagadek zawsze są obserwowane przez obsługę lokalu. Moderator czuwa nad bezpieczeństwem uczestników, zapobiega też ich nazbyt szybkiej porażce – gdy grupa utknie w martwym punkcie, otrzymuje wskazówki z zewnątrz, od osoby, która nad nimi czuwa.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy Giżycko to ciekawe i dobre miejsce na czarter jachtów podczas urlopu czy wakacji?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailgrzesiek63(malpa)wp.pl
Tel(053) 361 83 90
MiastoKowary

Komentarze:

Najnowsze wpisy

Archiwa