Miss Podlasia 2012

Miss Podlasia 2012
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Studio Taneczno – Wokalne to wyjątkowe miejsce w Białymstoku, gdzie rozwijane są trzy kierunki artystyczne: taniec, moda i śpiew. Właścicielem i choreografem Studia jest Elżbieta Lichanów, która od 19 lat współorganizuje wybory Miss Podlasia; ma na swoim koncie pokazy mody, przygotowania modelek do pracy na wybiegu, kreowanie ich wizerunku poprzez Akademię Modelingu i współtworzenie programu TVP Białystok „Sekrety Stylu”. Taniec to całe jej życie. Od ponad 20 lat pod okiem Elżbiety Lichanów rozwijały się zespoły taneczne, które występowały na różnych imprezach artystycznych w naszym mieście, w kraju i za granicą ( m.in. Litwa, Łotwa, Włochy, Portugalia, Francja).

Drugim właścicielem jest Dalia Zalewska, dyplomowany pedagog i muzyk. Od lat prowadząca zajęcia muzyczno-taneczno-rytmiczne w przedszkolach, placówkach oświatowych oraz Śpiewaj i Tańcz w Studio ZaZa. Ma na swoim koncie uczestnictwo z dziećmi w wielu festiwalach, przeglądach, konkursach, warsztatach z licznymi sukcesami. Brała udział w Białostockich musicalach oraz programach telewizyjnych.

słowa kluczowe: casting białystok 2015, spiewaj i tancz, zaza spa białystok, hotel żubrówka sylwester, miss podlasia 2012, anna dec białystok, białowieża sylwester 2012, żubrówka białowieża sylwester, nauka chodzenia na wysokich obcasach

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy Giżycko to ciekawe i dobre miejsce na czarter jachtów podczas urlopu czy wakacji?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailgrzesiek63(malpa)wp.pl
Tel(053) 361 83 90
MiastoKowary

Komentarze:

Najnowsze wpisy

Archiwa