Losy Wiwy

Losy Wiwy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Odtwarzacz DVD/DiVX Wiwa 228 jest pierwszym modelem z serii Wiw, który odniósł taki sukces, że w jakiś czas po jego pojawieniu , na polski rynek wkroczyły modele 238, 128, które różnią się od siebie wyglądem i rozmiarami, a następnie, jako ich kolejny krok – wersje z wyjściem USB, dzięki czemu użytkownik może oglądać zdjęcia, oglądać filmy lub słuchać muzyki z odtwarzacza MP3 czy Pen Drive’a.

Odtwarzacz Wiwa, w odróżnieniu od swoich kolegów z wyższej półki obsługuje napisy z pliku tekstowego. Mogą posiadać one format formaty TMPlayer, MicroDVD i MPL2. Oczywiście obsługują także SRT, stały się już standardem.

Jeśli dostaniesz parę filmów od kolegi, to nie musisz się kłopotać, że będziesz je mógł obejrzeć tylko na PC. Obojętnie czy pliki są segregowane, każdy film ma swój katalog, czy wszystkie wrzucone są do jednego katalogu – sam wybierasz który chcesz oglądać i z jakimi napisami ma być. Domyślnie wgrywane są pliki o tych samych lub podobnych nazwach. Jeśli w trakcie filmu uznasz, że napisy są złe, albo dla zabawy chcesz z innego filmu, to możesz je w dowolnej chwili zmienić bez potrzeby przewijania. Ba, Dodatkowo nie musisz się obawiać czy w film w ogóle zostanie odczytany. Zazwyczaj podczas kompresji dodawane są filtry (Qpel czy GMC), które maja poprawić jakość dźwięku, obrazu. Wiwa obsługuje oba filtry, które dla konkurencyjnych odtwarzaczy stanowią poważną przeszkodę.

Wiwa 228 jest doskonałym odtwarzaczem dla osób w różnym wieku – łatwa w obsłudze, umożliwia dobór wielkości czcionki, co szczególnie odpowiada osobom które wolą większą czcionkę, umożliwia zmianę koloru i wysokości. Ponadto sama skanuje rozdzielczość i dostosowuje ją do oglądanego filmu, a ilością wyjść audio zadowoli chyba każdego wielbiciela dobrego dźwięku.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy Giżycko to ciekawe i dobre miejsce na czarter jachtów podczas urlopu czy wakacji?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailgrzesiek63(malpa)wp.pl
Tel(053) 361 83 90
MiastoKowary

Komentarze:

Najnowsze wpisy

Archiwa