Darmowe gry

Darmowe gry
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Płatne gry nie są jedynymi, jakie można znaleźć w internecie. Istnieje alternatywa, a są nią legalne (!) darmowe gry.

W sklepach z grami widać na wystawach wiele tytułów. Nie wszystkie jednak można mieć, a w coś trzeba grać. Na szczęście istnieją nie tylko tytuły komercyjne (płatne), ale również legalne darmowe gry opierające się na licencjach freeware. Znaleźć te ostatnie można na stronach typu download. Trzeba tylko sprawdząc czy czy dana gra naprawdę jest freeware, czy jednak tylko demo.

Wśród bezpłatnych gier można znaleć interesujące perełki. Istnieje sporo zręcznościówek i platformówek, nieraz będących klonami gier z automatów. Bywają i takie gry, które naśladują gry ze starych komputerów. Ale są też bardziej nowoczesne rzeczy.

Wcale do rzadkości nie należą darmowe gry MMORPG i RPG (a nawet cRPG), nie tylko znanej Tibii oczywiście. Oprócz tego są darmowe wyścigi, bijatyki, gry strategiczne, na marginesie nie są też darmowe symulatory, zarówno lotnicze, jak i pojazdów naziemnych (czołgi i tym podobne), przygodówki.

Mało tego wszystkiego? Są też ogromne ilości innych gierek, na przykład gratisowe gry FPP, rozgrywki logiczne czy nawet szachy, reversi i gomoku i wiele, wiele innych. W zasadzie z każdego bardziej lub mniej popularnego gatunku.

Każdy zapalony gracz po odkryciu zasobów freewarowych gier będzie miał czym się zająć na długie godziny. A jeśli coś okaże się niewypałem, zawsze będzie można poszukać czego innego.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy Giżycko to ciekawe i dobre miejsce na czarter jachtów podczas urlopu czy wakacji?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailgrzesiek63(malpa)wp.pl
Tel(053) 361 83 90
MiastoKowary

Komentarze:

Najnowsze wpisy

Archiwa