Czarter jachtów

Czarter jachtów
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Czarter jachtów sposobem na zimową chandrę

Lato dobiegło końca, a długie jesienne dni wypełniają chmury, szaruga i opady deszczu. Coraz częściej wracamy więc myślami do pięknej pogody, słońca i wakacyjnej beztroski. Jest jednak dobry sposób na zimową chandrę, a zarazem oderwanie się od smutnej rzeczywistości, a mianowicie czarter jachtów!
Wydawać by się mogło, że sposób ten zarezerwowany jest tylko na kilka miesięcy w roku, a także dla wąskiego grona posiadaczy stosownego patentu. Można jednak skorzystać z czarterów zagranicznych, a jeśli nie mamy czasu ani chęci na wyrabianie dokumentów potwierdzających nasze umiejętności, to możemy skorzystać z wycieczki grupowej zorganizowanej przez profesjonalną firmę. Włochy, Chorwacja, Grecja… piękne zakątki Europy czekają aby je odwiedzić i to korzystając z okalających ich wód, a nie lądowej drogi.
Jeśli jednak stawiamy na niezależność i cenimy sobie wolne chwile w niewielkim gronie, to warto pomyśleć o tym odpowiednio wcześnie i zainwestować w kurs, który pozwoli nam na otrzymanie patentu sternika. Właśnie ten dokument musimy pokazać pracownikowi firmy, z której zdecydujemy się na czarter jachtów. Co więcej nie tylko papier ma znaczenie, bowiem pracownik uprawniony jest również do sprawdzenia naszych umiejętności w praktyce. Dzięki temu będzie miał pewność, że nie grozi nam niebezpieczeństwo, a także, że to my nie stanowimy potencjalnego zagrożenia dla innych uczestników w ruchu morskim. Takie działanie jest jak najbardziej uzasadnione, dlatego warto wybrać kurs gdzie liczba godzin praktycznych, będzie znacząco wyższa od teoretycznych.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy Giżycko to ciekawe i dobre miejsce na czarter jachtów podczas urlopu czy wakacji?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailgrzesiek63(malpa)wp.pl
Tel(053) 361 83 90
MiastoKowary

Komentarze:

Najnowsze wpisy

Archiwa