Czarter jachtów motorowych

Czarter jachtów motorowych
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Jachtem po morzach i oceanach

Wprawdzie o lecie większość z nas już zapomniała, ale nie znaczy to wcale, że jesienią i zimą już nic przyjemnego nas nie czeka. Dobrze pamiętamy gorące wakacyjne dni i chwile spędzane na górskich szlakach lub na jachtach żeglujących po mazurskich jeziorach.
Wiadomo, że robi się coraz zimniej, więc raczej szukamy ciepłego kąta w domu. Jednak prawdziwy żeglarz zdaje sobie sprawę z tego, że nic tak bardzo go nie rozgrzeje, jak rejs po nieznanych wodach.
Na szczęście również jesienią ofert żeglarskich nie brakuje, warto zatem wyruszyć na wyprawę poza utarte szlaki i poznać smak prawdziwej przygody. Mazury i nasze polskie morze kuszą żeglarzy swym urokiem, ale niezwykłych wrażeń może także dostarczyć pływanie po rzekach i kanałach.
Dla osób, które wolą cieplejsze wody jest także mnóstwo ofert. Dotyczą one między innymi rejsów po Adriatyku czy Morzu Śródziemnym. Ale swoją przygodę z żaglami można przenieść jeszcze dalej, na przykład Na Wyspy Kanaryjskie albo Karaiby. Taka jesienna czy zimowa wyprawa pod okiem doświadczonych żeglarzy to coś fantastycznego i niepowtarzalnego.
A czarter jachtów motorowych w tym okresie będzie dużo tańszy niż w sezonie.
Poza tym oferty takich rejsów zawierają wiele dodatkowych atrakcji, z których można skorzystać. Jest to między innymi możliwość nauki prowadzenia jachtu, zdobycia wiedzy i stażu dalekomorskiego. Odwiedziny w urokliwych zakątkach Chorwacji, Włoch, Hiszpanii czy Maroka będą ciekawym urozmaiceniem rejsów. Największą atrakcją może być jednak wspólne nurkowanie przy zatopionych wrakach.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy Giżycko to ciekawe i dobre miejsce na czarter jachtów podczas urlopu czy wakacji?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailgrzesiek63(malpa)wp.pl
Tel(053) 361 83 90
MiastoKowary

Komentarze:

Najnowsze wpisy

Archiwa